Posted |

Ilość adekwatna do potrzeb

Podczas plenerowych imprez przenośne toalety są niezastąpione. Zadaniem organizatora jest oszacowanie ilości potrzebnych kabin, co w praktyce nie jest wcale prostym zadaniem. Zawsze lepiej brać poprawkę na to, że uczestników będzie więcej, niż się przewiduje, zwłaszcza gdy impreza jest cykliczna i cieszy się już pewną renomą – oczywiście niebagatelny wpływ na to ma pogoda, ale na ten akurat czynnik nikt nie ma wpływu. Ponadto uwzględnić trzeba też wielkość terenu, na którym odbędzie się impreza.

Foto: https://www.toitoi.pl/

Toalety powinny być ustawione na obrzeżach placu – najlepiej z obydwu stron, dzięki czemu dostęp do nich będzie łatwiejszy. W miarę możliwości należy zapewnić uczestnikom jak największą wygodę w tym zakresie. Nie wolno przy tej sposobności zapomnieć o potrzebach osób niepełnosprawnych – w tym przypadku właściwą opcją są kabiny o podwyższonym standardzie.


Zalety toalet przenośnych

Największą zaletą toalet przenośnych jest ich mobilność. Nie wymagają one podłączenia do instalacji wodno-kanalizacyjnej, w związku z czym idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości korzystania z tradycyjnych sanitariatów. Specjalna konstrukcja oraz zastosowane do produkcji materiały ułatwiają utrzymanie toalety w należytej czystości. Także i montaż kabin nie jest skomplikowaną czynnością, zaś ze strony firmy, która oferuje wynajem przenośnych toalet, organizator może liczyć na pełen serwis – składa się na niego m.in. wymiana wody i płynu pochłaniającego brzydkie zapachy, dezynfekcja, opróżnianie z nieczystości.